Piromet

Piromet Pirometalurji Malz. ref. Mak. İml. San. ve Tic. A.Ş.

piroMET 2008 yılında, %100 yerli sermaye ile kurulmuş bir anonim şirkettir.

Kuruluş amacı; yerli mühendislik, yerli işçilik ve yerli hammadde imkânlarını mükemmeliyetçi üretim anlayışı ile sentezleyip Türkiye ve Dünya pazarındaki Demir-Çelik Üreticilerine özellikle Türkiye’nin Zengin Manyezit Yatakları, çok özel kaliteli Sinter-Manyezit hammadde imkânlarını kullanarak Refrakter Malzemeler, Teknolojik uygulama ekipmanları, Saha hizmetleri, teknik destek-eğitim tedarik etmektir.

Demir-Çelik İşletme koşullarını ve beklentilerini çok iyi özümsemiş olan uzman kadro; yılların birikimlerini müşteri odaklı çalışma yöntemi ve sürekli iyileştirme prensipleri ile kullanır.

piroMET Alümina bazlı üretimlerini ve Mühendislik çalışmalarını, Lojistik üs olarak da kullandığı Dilovası Fabrikasında (IMES OSB-Dilovası) yürütmektedir. Ayrıca Manyezit bazlı üretimlerini de Kütahya 2.OSB’de aldığı arsa üzerinde entegrasyon ve daha donanımlı otomasyon ile desteklenmiş üretim süreçlerinden oluşan yatırımına devam etmektedir.

piroMET’ in felsefesi:

  • Sektörde fark yaratmak - beklentilere yön vermek
  • Sürekli gelişim ve yatırım mantığıyla, Demir&Çelik üretim sarf malzemeleri için ürün gamını, üretim kabiliyetlerini ve uygulama teknolojilerini geliştirmek
  • Müşterilerinin kooperatif çalışma yaklaşımlarına “takımın bir üyesi” duruşu ile cevap vermek

info@piromet.com.tr

İletişim Tel: 0 262 643 45 26