>

S.S.S

İş Yeri Açma ve Çalışma Ruhsatını, yapacağınız başvuruya istinaden evraklarınızın uygun bulunması halinde Kütahya 2. Organize Sanayi Bölgesinden alabilirsiniz.

Yapı Kullanma İzin Belgesini Bölge Müdürülüğünden şartları yerine getirmeniz halinde alabilirsiniz. Yapı Kullanma İzin belgesini Yapı Ruhsatı için verilmiş olan 2 yıl içinde almanız gerekmektedir.

Firmanızı temsil eden antetli kağıda arsa bilgilerinizi/Yapı Bilgilerinizi içeren, imar çapı ve Numarataj talebi ile birlikte Bölge Müdürlüğüne başvuruda bulunabilirisiniz.

Yapı ruhsatını aldıktan 2 yıl içinde inşaatınızı tamamlayarak işyeri açma çalışma ruhsatınızı almanız gerekmektedir.

Arsa Tahsisinden itibaren 1 yıl içinde yapı ruhsatını almanız gerekmektedir.

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünden ÇED Kapsam dışında olduğuna dair evrakı alabilirsiniz.

7 gün 24 saat süreyle 220 00 18  numaralı telefondan OSB DESTEK MERKEZİNE veya Veya  Whatsapp İhbar hattına ihbarda bulunabilirsiniz.

Öncelikle katılımcı kaydı için gereken belgeler ile İdaremize başvuruda bulunulmalıdır. OSB Yönetim Kurulunun değerlendirmesi neticesinde kiralama talebi uygun bulunan firma ile hizmet satış sözleşmesi imzalanır. Sözleşmenin imzasından ve güvence bedelinin İdaremize teslim edilmesinden sonra teknik olarak yapılması gereken başkaca bir durum yoksa hizmet açılır.