Öztaş Makina

ÖZTAŞ MAKİNA ve METAL

Kuruluşun ve kurtuluşun şehri olan Kütahya’da 1990 yılında kurulan ÖZTAŞ Makina ve Metal Sanayi, sanayi kuruluşlarının ihtiyacı olan makine, malzeme ve ekipmanlara yönelik çalışmalar yapmaktadır.

Altyapısını ve makine parkını sürekli olarak geliştirmiş olan ÖZTAŞ, günümüzde 10.000m2 kapalı ve 20.000m2 açık alanı olan işletme, toplamda 30.000m2 fabrika sahasıyla, Kütahya II. Organize Sanayi Bölgesi’nde üretim faaliyetlerine devam etmektedir. Ayrıca Kütahya Bereket Sanayi Sitesi’nde 4.000m2 kapalı alanda bulunan metal satış ve pazarlama kısmında, müşterilerin istek, proje ve ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştirmektedir. Özellikle toprak, maden ve kimya sanayi, revizyon ve mühendislik faaliyet alanlarına yönelik ürünler ve hizmetler sunmaktadır. Sektörde liderliğe oynayan ÖZTAŞ, fabrikaların sistem kurma, tadilat, ilave ve buna bağlı projelerine yönelik ihtiyaçlarına uygun özel üretim de yapmaktadır. Hızlı ve tam zamanında üretim kapasitesiyle ÖZTAŞ, “makine, metal, çelik konstrüksiyon imalat ve montaj” alanlarında, fabrikaların tesis ve makine bakımlarına, periyodik hizmetler vermektedir.

ÖZTAŞ’ın değişmez hedef ve prensipleri; inovatif ve yüksek kaliteli mal ve hizmet, nitelikli insan gücüne yatırım, zamanında teslim, uygun fiyat ve dürüstlük olmuştur. Bu hedef ve prensiplerini sürekli kılmak için ISO-9001, OHSAS-18001 ve ISO-14001 sistemlerine uygunluğunu belgelemiştir. Ayrıca ÖZTAŞ, WPS ve PQR dokümanlarına, EN 1090 Çelik ve Alüminyum Yapı İmalatı, EN 3834 Kaynaklı İmalat ve TS EN 13084 Serbest Duran Endüstriyel Baca sertifikalarına da sahiptir. Kaynakçılarının tamamı TS EN 9606-1’e göre Çelik Kaynakçı sertifikalıdır. Güvene dayalı işbirliği ve ticaret ahlakıyla, %100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek, uzman personeliyle sektörde kalite çıtasını sürekli yükseltmektedir.

28 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile ÖZTAŞ, öğrenen organizasyon modeli, modern üretim tesisi, nitelikli çalışanları, teknolojik altyapısını kullanarak geleceğe yatırım yapmakta ve orta-uzun vadeli hedefleri doğrultusunda büyümesini sürdürmektedir. Sosyal sorumluluk projeleri ve çevreye duyarlı yatırımları ile ülkemizin kalkınmasına önemli katkılar yapmaktadır.   

İletişim Tel:  0 274 232 07 20

oztas@oztasmakina.com.tr

www.oztasmakina.com.tr