Kütahya AK Parti Heyetinden Kütahya 2 OSB'ye Ziyaret

Kütahya AK Parti Milletvekili Sayın Ceyda Çetin Erenler, Milletvekili Sayın İshak Gazel, Kütahya AK Parti İl Başkanı Sayın Sebahattin Ceyhun, Kütahya AK Parti Merkez İlçe Başkanı Sayın Fatih ORUÇ ve, yönetim kurulu üyeleri Kütahya 2. Organize Sanayi Bölgesi müdürlüğüne ziyaret gerçekleştirdi.

Kütahya 2. OSB yönetim kurulu ve 2. OSB'de bulunan işletmelerin temsilcileri ile kahvaltı ile başlayan toplantıda, Kütahya 2. OSB de faaliyetleri ve çalışmaları hakkında OSB Müdürü Sayın Murat Demir'in bilgi sunumunun ardından, yatırımcılarla üretim, istihdam ve yatırım planlamaları üzerine karşılıklı değerlendirmelerde bulunuldu.

Heyet yapılan toplantıların ardından, Kütahya 2. OSB'de devam eden ve tamamlanan çalışmaları yerinde inceleme gezisi yaptı.

Kütahya 2 OSB Yönetim Kurulu Başkanı Salih ÇETİNER, AK Parti heyetine ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kütahya ve Ülkemiz için tüm yatırımcılar olarak elimizi, gövdemizi her zaman taşın altına koyduk. Tüm firmalarımızla üretime devam ediyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde hükümetimize sanayicimize olan desteklerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyoruz. dedi