Kütahya 30 Ağustos OSB 3. OLAĞAN MALİ GENEL KURULU YAPILDI

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kütahya Şube Müdürü Nuray Kılıç'ın katılımı ile Kütahya 30 Ağustos OSB, 3. OLAĞAN MALİ GENEL KURULU gerçekleştirildi.

Pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleştirilen toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan Salih ÇETİNER, katılımcılara 2020 yılında neler yaptıklarını, yeni döneme dair projelerini anlattı.

Çetiner konuşmasında Pandemi döneminde Kütahya 30 Ağustos OSB’de istihdam artışı olmuştur. OSB’de kullanılan enerji tüketimimizde de kayda değer bir artış gözlenmiş, bunun yansıması olarak birçok firmamız yeni istihdam gerçekleştirmiştir.

Yenilenen ismimiz ve kurumsal kimliğimiz ile her geçen gün güçlenen mali yapımızla Kütahya’mız ve Ülke ekonomisine katma değer sağlamaya devam ediyoruz dedi.

 

30 Ağustos OSB Başkan vekili Mahmut ÖZTAŞ konuşmasında göreve geldiğimiz günden itibaren şeffaf ve denetlenebilir yönetim anlayışımız ile hedeflediğimiz tüm projeleri gerçekleştirebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. OSB deki müteşebbislerimizin görüş öneri ve isteklerini dikkate alıyor bu bağlamda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 30 Ağustos OSB miz ne mutlu bize ki şu anda %100 doluluğa ulaştı. Bu vesile ile olağan mali genel kurulumuza katılım gösteren tüm müteşebbislerimize teşekkür eder işlerin de bereketli kazançlar dilerim dedi

Genel Kurulda, Kütahya 30 Ağustos OSB’nin 2020 yılı yönetim,  denetim ve faaliyet raporları ibra edildi. Ayrıca 2021 yılının tahmini bütçeleri de mali genel kurulda kabul edildi.

 

Kütahya 30 Ağustos OSB  toplantı salonunda  gerçekleştirilen toplantıya Kütahya 30 Ağustos OSB Başkanı Salih ÇETİNER,  Başkan Vekili Mahmut ÖZTAŞ, OSB Müdürü Murat DEMİR, Yönetim Kurulu Üyeleri, Denetim Kurulu Üyeleri  ve Genel Kurul Üyeleri olan sanayiciler katıldı.