EMET MOBİLYA

EMET MOBİLYA

1978
Her şey küçük bir marangoz atölyesinde ahşap kapı ve pencere yapımıyla başladı. Bu tarihlerde Emet Doğrama müşterilerden gelen talebe göre özel siparişler yapmaktaydı.
1999
Müşterilerden gelen ilgiyle beraber 1999 yılında Emet Mobilya bugünkü yapısının sağlam temellerini attı. 700 m²'lik atölyesinde müşteriden gelen istekler doğrultusunda yerine göre üretim, kaliteli üretim ve satış sonrası hizmetleriyle yerel piyasada isim yapmayı başardı.
2009
Her geçen gün daha da güçlenerek müşterilerine daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi kendine misyon edinen Emet Mobilya 1.200 m²'lik satış mağazasını 2010 yılında hizmete açtı. Daha o günlerde bilgisayar ortamında kişiye özel çizimler yaparak müşterilerin ''acaba dolaplarım yapılınca nasıl olacak'' tereddüdünü ortadan kaldırdı. Emet Mobilya bayanların mutfakta ve evin diğer bölümlerinde mobilyalarda yaşadığı kullanım zorluklarını tespit edip, fonksiyonel çözümler üreterek müşterilerine hizmet vermeye devam etti.
2013
700 m²'lik üretim alanı yetersiz kalan Emet Mobilya 2013 yılında Kütahya 2.Organize Sanayi Bölgesinde 3.500 m² kapalı alan ile hem üretim hem de stok sahasını genişletti. Daha kaliteli, daha seri üretim yapabilmek için, fabrikayla birlikte yeni makine hattı kurarak, Türkiye'nin birçok ilinde müteahhit firmalara ve şahıslara hizmet vermeye başladı.
2020
Bugün Emet Mobilya kaliteli çalışanları ve güçlü yapısıyla hem Türkiye pazarında hem de uluslararası pazarda hizmet vermektedir. Emet Mobilya ürün kalitesi ve satış sonrası hizmetleriyle müşteri memnuniyetini hep ön planda tutmaya devam ediyor.
 

İletişim Tel: 0 274 231 88 15 17

www.emetmobilya.com